Sortiment - kategórie

Zváračka TIG/MMA Solution IGBT 120

174.90 EUR

Skladom

1 ks

4573

SOLUTION

Popis produktu:

Popis produktu:

Solution IGBT 120 je digitálny zvárací invertor novej generácie robený IGBT technológiou. Určený pre zváranie jednosmerným prúdom obalenými elektródami a metódou TIG Lift - Arc. Je veľmi spoľahlivý. Mám malú váhu, malé rozmery, jednoduché ovládanie, jedenoduchú reguláciu a nízku spotrebu elektrickej energie. Pre svoj vysoký zaťažovateľ bezproblémovo zvára elektródou pr.3,25 mm.
Vlastnosti a vybavenie: zariadenia zvárajú rutilovými, bázickými, inoxovými, liatinovými a hliníkovými elektródami. Majú výborné zváracie vlastnosti, automatickú tepelnú ochranu proti preťaženiu so svetelnou signalizáciou a prepäťovú ochranu.
Sú vybavené funkciami:

HOT START - jednoduché zapálenie oblúka
ARC FORCE - optimalizuje stabilné horenie oblúka
ANTI STICK - proti pritaveniu elektródy
Použitie : pokrýva väčšinu zváracích požiadaviek pre ľahké a stredne ťažké zváracie práce, profesionálne a hobby, preto sú jedny z najrozšírenejších na trhu. Majú širké použitie v sektoroch strojárstvo, stavebníctvo, poľnohospodárstvo a inštalatérstvo, v dielňach, na údržbe i na montáži. Pre nízku spotrebu elektrickej energie a možnosť pripojenia na domáce zásuvkové obvody sú vhodné i na vykonávanie domácich prác typu :"Urob si sám."

Technické údaje:

Prúdový rozsah :  20-120 A
Zaťažovateľ :  60% 120A/ 100% 93A
Príkon :  3,8 KVA
Napätie naprázdno :  70 V
Priemer elektród :  1,6-3,25 mm
Ochrana :  IP21
Váha :  5,0 Kg
Rozmery :  440x215x330 mmPodobné produkty v kategórii solution: