Sortiment - kategórie

LORCH Horák TIG 1700 K-UD 8m koža Up/Down

Akcia

219.00 EUR

279.00 EUR

Skladom

1 ks

0879

LORCH

Popis produktu:

Ovládanie dvoma tlačidlami


S týmto horákom precízne zapínate a vypínate zvárací prúd a v prípade potreby aktivujete funkciu druhého prúdu.

  • Zvárací prúd: jedno zatlačenie prednej spúšti a zvárací proces začína. Pri druhom stlačení sa proces zváranie ukončí.
  • Druhý prúd: Zatlačením zadného tlačidla horáku sa aktivuje druhý prúd a zvárací prúd je v zlomku sekundy znížený. Pri uvoľnení tlačítka sa urobí návrat k pôvodnému zváraciemu prúdu.

HeatProtect: Každý i-Torch je vybavený funkciou HeatProtect. Snímač tepla zaisťuje tepelnú ochranu a chráni kvalitnú riadiacu elektroniku pred prehriatím.
TorchProtect: Vďaka funkcií TorchProtect (aktivovateľný v menu) je pripojený i-Torch automaticky rozpoznaný a sledovaný, aby nemohlo byť preťaženie vyššie než prípustný prúd.
ITC-Inside(Inteligent Torch Control) Všetky horáky i-Torch sú použiteľné na zdroji Lorch s ITC-Inside. Výhodou ITC technológie: pokiaľ by ste nemali po ruke i-Torch nie je problém, zdroj naďalej funguje aj so štandardným horákom.

Popis

TIG horák i-LTG 1700-UpDown

Varianty ovládania
Charakteristika horáka a prídavné funkcie
Prevedenie káblového zväzku
Dvojitá spúšťáno

Ergonómia i-Touch

áno

Štandard (Basic)

nie

UpDown

áno

Plne digitálny

nie

Highflex

áno

Powermaster

nie

TorchProtect

áno

HeatProtect

áno

Plášť držadla

Veľkosť 1 

Nadšenie vzniká, keď presvedčia detaily.


TIG zvárači kladú extrémne vysoké nároky na komfort a užívateľskú prívetivosť horáku. S veľkým nasadením a vynaliezavým duchom aj jednoznačným presvedčením, “že iba prax sa počíta” pracovali naši produktoví dizajnéri, inžinieri a ďaľší TIG zvárači na optimalizácií ergonómie nášho nového TIG horáku. Výsledok je presvedčivý. Jeho meno je program i-Torch. Nejde proste len o to, dať zváračom do ruky primerane komfortný ovládateľný TIG horák. Našim cieľom bolo vytvoriť takúto funkčnosť a ergonómiu, ktorá Vám umožní pracovať bez únavy a chýb a tým aj výrazne efektívnejšie. Vďaka špeciálnej konštrukcií horáku i-Torch sa mimo iného podarilo, umiestniť ovládacie tlačítka viac dopredu a minimalizovať tak odstup ruky od oblúku. Optimalizované boli aj malé detaily. Najlepší príklad, spúšti druhého prúdu, ktorá je umiestená zámerne vyššie než ovládanie UpDown, zamedzuje nechcenému prenastaveniu druhého prúdu, alebo iných parametrov.Podobné produkty v kategórii horák tig: