Zváracia technika Elektrické náradie Ručné náradie Stavba a dielňa Ochranné pomôcky Chémia a prípravky

Orbitálna zváracia technika ORBITEC

Orbitálna zváracia technika je nevyhnutným nástrojom pre mnoho odvetví, ktoré vyžadujú precízne a spoľahlivé zváranie. Jedným z popredných výrobcov tohto typu zváracích strojov je nemecká spoločnosť Orbitec.

Orbitálna zváracia technika je používaná najmä vo farmaceutickom a potravinárskom priemysle, ale aj v chemickom priemysle alebo pri výrobe elektronických súčiastok. Výhodou orbitálnej zváracej techniky je, že umožňuje spojiť kovové časti bez vzniku medzier a bez nutnosti zásahu ľudských rúk. Okrem toho umožňuje zvárať aj tenké a komplikované materiály, ktoré by bolo inak ťažké spojiť.

Orbitálna zváracia technika ORBITEC spočíva v tom, že zvárací stroj pracuje na kruhovom pohybe okolo kovových častí, ktoré majú byť spojené. Pri tomto procese sa používa inertný plyn, ktorý chráni zváraciu zónu pred prípadným znečistením a oxidáciou. Celý proces sa riadi pomocou počítačového systému, ktorý zabezpečuje vysokú presnosť a spoľahlivosť spojenia.

Orbitálne zváranie Orbitec ponúka širokú škálu orbitálnych zváracích strojov pre rôzne typy materiálov a aplikácií. Ich zváracie stroje majú špičkové technické parametre a sú navrhnuté tak, aby umožňovali jednoduchú obsluhu a maximálnu spoľahlivosť. Okrem toho spoločnosť Orbitec poskytuje aj školenia a technickú podporu pre svojich zákazníkov.

Vďaka svojej kvalite a spoľahlivosti je orbitálna zváracia technika Orbitec preferovanou voľbou pre náročné zváracie aplikácie. Ak hľadáte spoľahlivé a vysokokvalitné riešenie pre vaše zváracie potreby, určite by ste mali zvážiť orbitálnu zváraciu techniku od spoločnosti Orbitec.

165773-16187287.jpg

Nákupný košík